21.11.2014 11:21

Martinské posvícení ve Svornosti

se podařilo opět zorganizovat v hotelu Svornost 14.11.2014, tentokráte v rázu zeleno bílém. Na přípravě se letos vyřádila grafička z Pardubic (zajistila Helena Hlubučková) a připravila hezkou rezervačenku.

Zajistili jsme uvítací drink  svatomartinským vínem (bílé, červené a růžové). Pomalu se zaplnil sál více jak 100 lidmi z TAKu a zpřízněných skupin. K tanci a poslechu hrály dvě kapely : KMČ (Kdo má čas se Standou Hejdou) a Dolejš Band s bílozelenými čelenkami ("uštrikovala" Iva Stulíková). Husí večeře byla klasická a dost sytá (velká), pro nejedlíky hus jsme špendírovali chleby se sádlem a cibulí. Povedla se sada mazurek (hrál Béďa Novák na el. varhany) až tak, že jsme je zvládli zatancovat ve dvou kruzích.... Připojuji fotodokumentaci : mou i s jedním videem (možná na ně separátně kliknout v albu, lituji že natočeno ke konci večera), Jitky Kmoňové a Standy Hejdy - kolose . Na příští rok plánujeme opět pořádat tuto akci a dáme včas vědět kdy to bude. Díky všem zúčastněným za hezkou atmosféru.

Pavel Stulík

—————

Zpět


Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video