15.10.2013 08:11

Po říjnové slezině

Na Kovárně byl rachot, sešlo se nás opět větší množství (i mimopražští Jimmy,Hanka Weidenhoferová a He Hlu) a pár hostů (Standa Mihulka T18, Ivana Vlnasová T16, Bob od Pa Hr a skoro tradičně Franta Kahoun s Vláďou Švestkou). Na parketě nebylo místo pro obsluhu, stěžovala si, že dostala 2x loktem. Oslavenců bylo též požehnaně a tak dvojí runda panáčků se sólovým tancem zvýraznila skupinku říjnových oslavenců (Jitka Komoňová, Dana Skolilová, Helena Hlubučková, Lubor Šmíd a Michal Kamarád). Hlásání bylo sice rušeno jinými hosty hospody, ale raději to zopakuji:

1) Stezka v Krkonoších byla připravena ToRo a na polské chatě Samotnia jsme si upamatovali i Rajdy před 50-ti lety. Díky kolektivnímu snažení (nejvíce Dana Va, pak Mi Kotál a Dolejš) se vybavil úžasný lyžník Ji Ča až tak, že získal 2. místo v módní soutěži. Prořidlé řady hudebníků (Káně odjel v sobotu) měli co dělat, aby zvětšenou společnost (o pamětníky z 5. trasy) rozhýbali. Díky Mirkovi Švejkovi, Henrymu, Dolejšovi a Ji Liškovi - nesmíme zapomenout na kytaristu z T5. Fotodokumentace je bohatá (viz samostatný příspěvek) a finance vyšly dobře, nezanechali jsme žádné dluhy. Jediná újma na zdraví-Permon (5 štichů a zlomený malíček na ruce).

2) Taneční opáčko v pátek 18.10. organizuje Lubor Šmíd na Marjánce od 17:30 h za 180 Kč

3) Martinské posvícení v pátek 8.11.13 od 18:30 h (hotel Svornost, Dolní Počernice), výstavu kreseb ma Stulíkové pomůže zajistit jak Ji Wa, tak i Pe S. reprodukovanou hudbu chce pomoci nahradit Standa Hejda. Uvidíme jak se mu to podaří. Rezervačenky už poskytovala Ivanka Stulíková za 240 Kč (s husou) a za 90 Kč (vstup)

4) příští sleziny : 18.11. a 16.12. (Apolinář od 18 h)

5) Malé sleziny se zatím neorganizují pro nedostatek času. Hledá se někdo, kdo by si jejich organizaci vzal za své. Možná od r. 2014.

6) Spanilka v Orličkách (prvý víkend v únoru) bude vybírána záloha (hejtman To Pe sdělí č. účtu)

7) Bál TAKu bude před Velikonocemi buď 4.4 a nebo 11.4. ve stylu "Muzikály", vede to Alena Podráská

8) Velká Stezka bude mít zakončení 11.5.14 v letním kině Boskovic. Šéfová naší účasti je Alenka Krejčí a jejím pomocníkem je Jimmy. Už se jim podařilo zajistit ubytování v postýlkách (nebylo to jednoduché, je tam přetlak žádostí)!! Další informace jsou očekávány později.

9) Kulatiny mají už termín 12.-14.9.14, další informace slibují oslavenci později.

10) Pidistezka je nabízena Kamarády v Krásně (Krušné hory) asi první víkend v říjnu 2014. Info později.

11) Pa Hrabal nabízel mapy (1:100 000), jednodenní výlet do Norimberka (či jinam), poňoukal k většímu respektování šéfů na Stezce...

12) další vnoučata hlášeny u libereckých Kettnerů a u To Sv (Adélka)

 

—————

Zpět


Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video