10.09.2019 23:48

Slezina v září Na Hrádku

Hlásání na slezině v pondělí 9.9.2019

Slezina byla opět Na Hrádku a příjemně nám hrála parta kytaristů Lá Dolejší, Ji Valeček, Va Mičkal,  Vl Kánský a Henry, basu tvrdil Pa Schlechtr. Oslavenců bylo víc než májových, neb se sloučili červencoví, srpnoví a zářijoví. Dopadlo to až tak, že skoro nebyl mužský , který by chtěl vystřídat ty, co tančili s oslavenkyněmi (při sólu oslavenců) - ostatní se skrývali za hudebními nástroji a nebo se jen dívali…

Z Hlásání:

  1. Co bylo : LPH – vynikající (byť malá účast T1) výkon Pa Hrabala a Si Gábrišové (nejen organizační v kuželně, ale i sportovní)

     Slezina v Hlubočepích (červenec) skoro bez hudebníků, ale za to s ping pongem, dost se povídalo

     Slezina v Klánovicích (srpen) - lesní hospůdka se našla (po červené, cca 0,5 km od nádraží), občerstvení chutnalo a zpívalo se

      Zářijová schůze TAKu viz poradník  https://www.takpraha.cz/porad/2019-09.php   zejména Lesní hry, Herakleidy a konec cyklosezony….

  1. Co bude :  10.9.19 Promítání z Druhého dechu a jiných akcí v restauraci Krok zpět od 18 h

20.9.19 Rozloučení s Tomášem Häcklem v 11.45 u rozptylové loučky hřbitova Malvazinky, U smíchovského hřbitova 1, Praha 5.

26.-29.9.19 61.Stezka se zakončením na hradě Helfenburk. Ubytování a program trasy na Stezce zajišťuje Pavel Hrabal za pomoci Tomáše Svobody. Podána další informace a diskutována naše pomoc (T1) při zakončení. Jedná se o organizaci parkování aut na 2 parkovištích (šéfové Mi Kamarád a To Peterka s pomocí dalších) od 10:00-13:00h, bágliště (šéf Lá Dolejší a další) od 10:00 do 16:00 h, úprava místa Zakončení (šéf bude určen + další)

soutěže o Krále Stezky (šéf Pa Stulík+další) a o Myš Stezky (šéf Ma Němec+další). Všichni pomocníci by měli mít vesty (žluté, resp. červené). Detaily organizace budou dodány mailem a na Stezce.

                     11.-13.10.19 Kulatiny v Dobřichovickém Sokole, Ol. Kett.  upřesnila opět známé informace

                     21.10.19 Slezina bude opět v restauraci Na Hrádku. Hledáme stále konkurenční restauraci v centru. Je obtížné pro 50 lidí najít restauraci, která by byla prostorná, dovolila hrát i po 22-té h a neměla finanční nároky. Např. v Podolské Sokolovně chtějí konzumaci ve výši 20 000  Kč/večer – což je nereálné  (což jsem nemohl slíbit).

                    11.11.19 Slezina nemá zatím určené místo a stejně to platí i pro

                     Slezinu po koledách 16.12.19 u Apolináře (aby ta hospůdka byla blízko Apolináře)

                     15.11. Martinské posvícení tradičně v hotelu Svornost (Dolní Počernice)          

                     Poslední týden v lednu 2020 (v Livignu) sjezdování nabízí Va Holík

                     43. Spanilá jízda bude v termínu 7. až 9. 2. 2020 v Českém lese-přihlášky u hejtmanů

7.-10.5.2020 organizuje trasa "20" 62. Stezku se zakončením v Hrádku u Rokycan. Na doporučení To Svobody jsem zajistil ubytování 7.- 9.5.v RS Věšín ( www.kempbrdy.cz ) a předběžně rezervoval tělocvičnu v ZŠ Karla Vokáče Strašice (spacáky, karimatky, popř. žíněnky). Hledám partu k organizaci-předpokládám, že by to mohl vzít Martin Němec a další, co dosud neměli šanci něčím pomoci.

3) Webové stránky Jedničky nestačím vést a po debatě s Martinem Němcem rád publikuji jeho návrh:  „Skupina redaktorů (pod vedením zvoleného) se bude střídat v zapisování a shromažďování příspevků ze sleziny a dalších akcí. Účastníci akcí budou mít za úkol o akci vždy něco napsat a přidat pár fotek. Redakce to projde a předá to web publisher (třeba Ma Němec), který to jen drobně upraví a dá na web. Vím o vás, že rádi pomůžete a někteří dokonce rádi píší. Pojďme do toho!!

—————

Zpět


Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video