02.09.2015 09:16

Slezinka s promítáním o Druhém Dechu "Livigno"

Včera se uskutečnila slezinka v Restauraci Krok zpět, kterou zajistila Jitka Warausová. Hezké prostředí, příjemná obsluha umožnila přes velkou TV promítat nejlepší fotografie většiny účastníků z DD organizovaném Vašíkem Holíkem. Maruška S. předala Vašíkovi vlastnoručně kreslené a účastníky podepsané poděkování. Na fotografiích bylo vidět plno nádherných scenerií, květeny, zvířat (kamzící JiWa, sysli PaSt....) a samozřejmě i účastníků. Jako ukázku promítání přikládám album, které jsem pro tuto příležitost připravil:

https://picasaweb.google.com/103614424112529991611/PromitaniLIVIGNO2015?noredirect=1

Ostatní fotografové se pochlubili fotografiemi přinesenými na flashkách a nemám k dispozici adresy URL k umístění na našich stránkách. Pokud je obdržím, tak to doplním.

P.S. Zvažovali jsme s JiWa uspořádat zde další Slezinku v listopadu (snad v pondělí 30,11,15), mohli by se promítnout fotografie z předchozích akcí trasy (Stezka, Kulatiny, Cyklošumava, Vinný maraton...). Termín je nutné dopředu zablokovat, neb je v tomto čase o restauraci velký zájem, tak očekávám případné připomínky, návrhy do 14 dnů.

—————

Zpět


Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video