22.06.2010 21:43

Vítání léta ve Vojanových sadech

na druhý letní den v úterý 22.6.10 se sešlo plno kamarádů ze všech tras ve Vojankách. Piknik se vydařil, nezapršelo, hudebníci a zpěváci si užívali a i kulinářské pochutiny spolu s ukázkami ovoce, zeleniny chutnaly a byly zapíjeny lahodnými nápoji. No prostě, parádní sešlost. Pořízené fotografie rozeslali To Pe, Ji Šaf, Mi Kamarád a  Pa St (včetně 2 kratších videí). Ivan Šimůnek (Admin webu 4. trasy) nám poslal adresu svých fotek :

https://www.4trasa.cz/mediagallery/album.php?aid=109 a některé další najdete na webu TAKu.

Ještě připojuji část maila od Oliny Kettnerové : Ahoj všichni, kteří přispěli k nádhernému přivítání léta ve Vojankách (zdá se, že si dá léto písničkama říct), i kdyby jen svou přítomností, zpěvem a príma náladou (ale těch dobrot! - jen kdyby nám dal Láďa D. víckrát po kalíšku! - pro ty, kdo nechodí na sleziny nebo Stezky - to je minipauza ve zpívání). A po Džuyho milých srandičkách jeden dotaz ze včera. Nepostrádáte někdo krásný (i když už asi chvíli používaný) digifoťák, sříbrný Olympus, 3,2 megapixel se zoomem? (byl to Dolejšův...)

Druhé video "Ztrácí se víno pod zátkou" je zde:

—————

Zpět


Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video