Diskuzní Fórum

Datum: 08.11.2019

Vložil: Williamsculk

Titulek: Hydra Darknet 2019

Здравствуйте!
Очень обалдеть какой сайт.

Море приколов...PVP, Скорость, Героин, Скорость, и т.д.
Доброе пожаловать на сайт:
<b>
</b>

Odpovědět

—————

Datum: 15.09.2019

Vložil: jostein staverlokk

Titulek: comes loophole in favor of the surviving fit together

When someone passes away without a thinks apt or any beneficiaries listed on their retirement accounts, the assets humanitarian to into probate, and it’s up to the federal beiga.perlli.co/e-lage-mat/jostein-staverlkk.php to ascertain next of blood-relatives – which now comes out in favor of the surviving partner. Putting, if you monicker your friend as a beneficiary on your retirement accounts, those funds caper the probate office, uniform with if you refund uncut's debt to complexion without a will.

Odpovědět

—————

Datum: 14.09.2019

Vložil: HildaSoorp

Titulek: news formula-1

Hi this is kind of of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.


Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2018

Vložil: Albertdep

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from other regions of the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some of the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations a week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to adopt to ensure a proper prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to go for prostate examination one or more times a year.

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2011

Vložil: Jiřina

Titulek: Elektronický kontakt

Můžete mi, prosím, poslat elektronický kontakt na šéfa trasy 1?
Děkuji, Jiřina

Odpovědět

—————

Datum: 26.11.2011

Vložil: Olina Kettnerová

Titulek: Re: Elektronický kontakt

Ahoj Jiřko, poprvé se pokusím v tomhle fóru na něco odpovídat, žádnou reakci na Tvůj dotaz tu nevidím, udivuje mě, že Ti ještě nikdo neodpověděl, když tady Tvůj dotaz visí skoro měsíc! Nevím jestli nemáš adresář nebo nevíš kdo je šéfem Jedničky. Z výboru trasy, voleného v lednu 2011, byl pouze ToRo ochoten trase oficiálně šéfovat, takže šéfem trasy je do příštích voleb (březen 2012) on. El. spojení na něj je rosicky@vse.cz nebo torosicky@seznam.cz. Možná už jsi to dávno vypátrala jinudy, tak já aspoň uvidím, jak to Fórum funguje.
Měj se pěkně, šáteček ve středu donesu. Ahoj Olina

Odpovědět

—————

Datum: 08.01.2011

Vložil: BERAN

Titulek: Hoax o cenách benzínu a garance za ztrátový bál

Jak se tak dívám, již přes půl roku se na těchto stránkách nic neděje a protože od voleb do voleb je, doufejme, daleko, tak mne napadlo, že vhodnou záminkou pro nové "tříbení názorů" je téma přerozdělování. Jak to souvisí s mým titulkem?

Podstatnou částí ceny benzínu u čerpací stanice jsou daně. Nejen DPH, ale i spotřební daň. Takto vybrané peníze stát více či méně účelně přerozděluje tam, kde to moudré hlavy považují za potřebné. Když přejdu mlčením, že se tak na (co do objemu přerozdělovaných peněz) nejrozsáhlejší korupci podílejí VŠICHNI občané tohoto státu, tak na podobném principu funguje i rozpočet menších jednotek, včetně rodiny nebo TAKu.

Zajímalo by mne tedy, co si myslíte o financování běžného provozu TAKu a jednotlivých akcí, TAKem pořádaných. Na to téma se diskutovalo v minulosti již mnohokrát. Přesto zase uběhla nějaká doba, okolonosti se mění průběžně a mnozí ty staré úvahy již dávno zapoměli.

Tak co vy na to?

Odpovědět

—————

Datum: 09.01.2011

Vložil: PaSt

Titulek: Re: Hoax o cenách benzínu a garance za ztrátový bál

Pepo, díky za iniciativu, tuším kdy vznikla a kam asi směřuje. Já začnu stručně ze své zkušenosti ze spolupořádání bálu "TAK v lázních" s Jirkou Klímou. Vysoké režijní náklady Masarykových kolejí jsme se snažili nenavyšovat zbytečně drahou kapelou a choreografií. Udrželi jsme ceny lístků na poměrně nízké úrovni a ještě jsme vítali účastníky bálu becherovkou, byla též i tombola ....a byla zábava (dle reakcí) docela dobrá. Jistě, že jsme měli i úsporu, kterou jsme dali do kasy TAKu. A teď co s těmi ušetřenými penězi...? A co do budoucna: mrhat, nic nešetřit, za jakou cenu se bavit, nebo se nechat bavit (za vysoké vstupné, popř.s dotací, otravnými sponzory....).Končím pro dnešek, někdy později budu pokračovat.

Odpovědět

—————

Datum: 12.04.2010

Vložil: M.Němec

Titulek: pomoc s rozhlednou

Potřebujeme pomoc s rozhlednou na Studeném vrchu. Začínáme připravovat expozice v 2.-4. patře. Pokud má někdo zájem, může navrhnout a realizovat výstavky:
- o okolí a Brdech
- o objektu věže a zeměměřictví
- další...

K tomu potřebujeme koupit závěsné tabule na přichycení / nalepení dokumentů a fotek, koupit osvětlení (fotopanely, měnič, led pásy), zajistit tisk barevných dokumentů.

Nejjednodušší by bylo zařídit tisk cca 30 - 80 barevných A4. Buď to někde dát udělat zadara nebo sehnat finance na nákup tiskárny a tonerů.

Odběratelem je vždy občanské sdružení, papíry pro daňové odpočty zařídím.

Kdo má nápad a chce pomoci, sem s tím.

Odpovědět

—————

Datum: 26.05.2011

Vložil: M.Němec

Titulek: Re: pomoc s rozhlednou

Situace se změnila. Fotky se vytiskly a zalaminovaly, některé i vyvěsily na věži.
Kvůli neshodám o dalším směrování věže (volba mezi tím, zda jde především o turistický cíl pro návštěvníky NEBO o místo pro konání především soukromých akcí a prodeje nápojů) jsem se v dané záležitosti přestal angažovat.
Důvod: mezi kolegy má vyšší prioritu cíl, který neuznávám....

Odpovědět

—————

Kontakt

Pavel Stulík (PaS)

603227967

Rukověť

Portréty lidí z Jedničky najdete na albu níže:

Seznam lidiček Jednicka-2_2015-1.xls  je zaheslován, heslo sdělí PaS mailem, resp. osobně

Nekrolog Tondy Rosického a Hanky Hanákové  najdete po kliknutí na podtržené jméno

Narození Adély Komoňové a Elišky Novotné-Syslové najdete po kliknutí na podtržené jméno

Polárka nás opustila

Vnoučata našich členů Lubora a Ilonky Šmídů, Jitky Warausové a manželů Veselských najdete po kliknutí na podtržené jméno

Historické vítězství Jedničky na Stezce 2017

Jarda Pšenička nás opustil 2017 , Parte , fotografie a video